PRO TĚHOTNÉ A NOVOPEČENÉ MAMINKY

Těhulky i novopečené maminky u nás najdou podporu a bezpečný prostor pro sdílení všech radostí i starostí, které jim rané mateřství do života přináší.
 
ROZVÍJEJ SE, POUPÁTKO
Pravidelný dopolední program – 1x měsíčně ve středy dle aktuálního programu – poradenství v oblasti přípravy na porod, raného mateřství, poporodní péče a kojení. Nutno objednat na tel. 775 964 312.
 
INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ
Kromě poradenství s Ivou Klímovou můžete zdarma využít i naše další odborníky – z oblasti sociálního, občanského nebo pracovního práva, speciální pedagogiky atd. Kontakty naleznete ZDE.
 
MATEŘSKÁ POSILOVNA
Pokud Vám mateřství přináší nebo přineslo těžké chvíle v podobě vyhoření, panických stavů, úzkostí, depresí nebo dalších psychických obtíží, máte možnost je ventilovat v bezpečném kruhu maminek s podobnou zkušeností. Termíny svépomocných setkání jsou uvedeny vždyv měsíčním programu. Více info na tel. 775 964 312.
 
POMOC PRO SÓLO RODIČE
Pokud jste se ocitla ve svízelné situaci – bez partnera, ozvěte se. Kromě rychlé psychosociální podpory nabízíme i zprostředkování materiální pomoci (plenky, výbavička, oblečení apod.)
 
Všechny uvedené aktivity jsou pro Vás zdarma, a to především díky podpoře MPSV, měst Turnov a Mnichovo Hradiště a Libereckého kraje.